Bacak inceltmek için yapılması gereken egzersizler

Selülitlerden nasıl kurtulabilirim?

Sivilceleri yok etmek için öneriler

İlk 3 Ayda Hamilelikte Nasıl Beslenilmeli?

İşte an ve an suda doğum fotoğrafları

Anne & Bebek Tem 2, 2015

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-1Kathy Rosario isimli fotoğrafçı meslektaşını suda doğum yaparken an ve an görüntüledi. Bir kadının şüphesiz ki en güzel anlarından bir tanesini kare kare fotoğraflayan ünlü fotoğraf sanatçısı arkadaşının da rızası ile bunu tüm sosyal medyalarda ve kendi web sitesinde paylaştı. Çık kısa sürede binlerce kişiye ulaşan görüntüler bu eşsiz ana herkesin tanık olmasını sağladı.

Aynı zamanda yeni doğum yapacak bir kişiye bir de su da doğum yapmayı planlıyorsa görsel anlamda rehber niteliği taşıyan bu görüntüler doğum fotoğrafları, yeni doğum yapmış kadın ve yeni doğmuş bebek fotoğrafları, canlı doğum izleme gibi bir çok alanda da fayda sağlayacaktır.

İşte adım adım suda doğum fotoğrafları…

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-2

İlk hazırlıklar bitiyor ve bebek kendini belli ediyor. Anne sancılı bir şekilde doğum anını bekliyor.

Sancısı git gide artan anneye uzman hekimler sakinleşmesi için yönlendirmeler yapıyor. Ancak bebek doğmak üzere. Doğum sancılarını azaltmak için anne doğuma konsantre olmaya çalışıyor.

canlı suda doğum fotoğrafları

İşte o an… Bir bebek daha dünyaya geliyor. Kadın sancı ve acı içerisinde olsa dahi sevincini gizleyemiyor. Acı tatlı bir çok yönleri olan hayata yeni bir canlı gözlerini açıyor.

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-4

Ömür boyu sürecek anne şefkatinin ilk görüntüleri. Görüntüsü tuhaf bu varlığı annesi sıkı sıkıya kucaklıyor. Bundan sonraki hayatında da her ne olursa olsun anne sevgisi asla azalmayacak…

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-5

Kız…

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-6

Anne ve bebek fotoğrafları arasında en güzel karelerden bir tanesi. Yeni doğmuş bir bebek ve yeni doğum yapmış bir anne arasındaki inanılmaz sevgi.

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-7

Artık küçük kızımız için dinlenme ve beslen vakti.

kathy-rosario-evde-suda-dogum-anlari-fotograf-8

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir